Obavijest o odabiru kandidata - Antonela Devčić

Objavljeno: 21.06.2024

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću obavijest.

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na suradničko radno mjesto višeg asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz poslovnu komunikaciju i komunikaciju posredstvom informacijsko-komunikacijskih tehnologija na Katedri za organizaciju, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike od 20. lipnja 2024. godine, na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. socio. Antonela Devčić. Objavom rezultata natječaja na web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:
prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa