Obavijest o odabiru kandidata - Izabela Oletić Tušek

Objavljeno: 21.06.2024

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću obavijest.

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog izvršitelja na stručno radno mjesto viši stručni suradnik u sustavu znanosti i visokog obrazovanja u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti ili području društvenih znanosti, polju politologija, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike od 20. lipnja 2024. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Izabela Oletić Tušek, univ. spec. pol. Objavom rezultata natječaja na web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:
prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa