Danijel Fatović iz OTP banke gost je idućeg FOI-jevog podcasta

Gost četvrte emisije podcasta FOI Business Talks - CPSRK edition i jedanaeste (sveukupno) alumni priče u tom formatu bit će ove srijede, 26. lipnja, alumnus Danijel Fatović, Senior Director – Digital Transformation Directorate u OTP banci d.d., FOI-jevom strateškom partneru.

Danijel je Diplomski studij informatike na FOI-ju završio 2006. godine, a ubrzo nakon toga upisao je i specijalistički studij Menadžment poslovnih sustava. Svoju karijeru započeo je kao pripravnik projektant informacijskih sustava u Zadru u OTP banci d.d. i do danas se zadržao tamo. Neobično za jednog informatičara, zar ne?

Danijel je već na prvom razgovoru za posao znao da za nekoliko godina želi biti direktor IT-a, a gotovo je i točno procijenio jer do te mu je pozicije trebalo 7 godina. Sam radni dan na ovoj poziciji obuhvaća dosta razgovora s kolegama, organizaciju poslova, upravljanje i predviđanje situacija kako bi se posao razvijao u dobrom smjeru. FOI mu je dao širinu znanja, a tijekom specijalističkog studija upotpunio je ekonomska znanja koja su mu bila potrebna za daljnje napredovanje.

Što je još zanimljivo u njegovoj karijeri, privatnom životu i što su sve njegove dosadašnje pozicije obuhvaćale, moći ćete čuti tijekom sutrašnje emisije (srijeda, 26. lipnja) u 18:00 sati na FOI FB stranici, FB stranici CPSRK-a i FB stranici Prve školske televizije (producent) te putem FOI YT kanala.

Podcast vodi Amalija Koren Cavaleiro, voditeljica CPSRK-a, a u realizaciji sudjeluju i Romina Kućar (CPSRK) te Vika Kerekeš (PR Odjel FOI).

Ovo je posljednji podcast prije ljetne stanke, a istim tempom nastavljamo i najesen.

Zahvaljujemo Danijelu na vremenu i podijeljenoj priči i veselimo se daljnjoj zajedničkoj suradnji s OTP-om!