Obavijest o odabiru kandidata – Maja Cerjan, mag. educ. inf.

Objavljeno: 16.06.2023
rezultati natječaja

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz baze podataka na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo Vas da je na navedeno radno mjesto odabrana Maja Cerjan, mag. educ. inf.

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta organizacije i informatike daje sljedeću

OBAVIJEST

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz baze podataka na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo Vas da je, odlukom Fakultetskog vijeća od 15. lipnja 2023. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Maja Cerjan, mag. educ. inf.

Objavom rezultata natječaja na Web stranici Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:

Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v. r.