Obavijest o odabiru kandidata - Vlatka Sekovanić, mag. educ. inf.

Objavljeno: 18.10.2024

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika nastavnika na nastavno radno mjesto predavača u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz upravljanje znanjem na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Vlatka Sekovanić, mag. educ. inf.

Na temelju članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika nastavnika na nastavno radno mjesto predavača u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz upravljanje znanjem na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike od 17. listopada 2024. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Vlatka Sekovanić, mag. educ. inf.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.