Poziv za isticanje kandidatura za Studentski zbor FOI-ja na izvanrednim izborima

Dana 30. rujna 2024. godine Dekanica Fakulteta donijela je Odluku o provođenju izvanrednih izbora za studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu. Na ovim izvanrednim izborima bira se pet predstavnika studenata iz redova studenata prijediplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija Fakulteta organizacije i informatike. Izvanredni izbori za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike održat će se u utorak 5. studenoga 2024. i u srijedu 6. studenoga 2024. godine.

15.10.2024, 09:26
Održan Orijentacijski dan za brucoše na FOI-ju - snimljena zajednička fotografija iz zraka!

Na Fakultetu organizacije i informatike s veseljem smo dočekali novu generaciju brucoša i održali Orijentacijski dan za studente prve godine prijediplomskih studija. Brucoši su se okupili ispred Vile Oršić, gdje je snimljena spektakularna zajednička fotografija iz zraka, koja će studentima ostati u lijepom sjećanju kao početak njihove akademske avanture na FOI-ju!

Podizanje studentskih kartica - iksica i upisnih paketa

Poštovane studentice i studenti!

Podjela studentskih iskaznica i upisnih paketa bit će u utorak, 8. listopada 2024. za studente prve godine prijediplomskih i stručnih studija (centar Varaždin) od 14:00 do 17:00 sati u Student HUB-u (podrum, FOI 1, Pavlinska 2).

Orijentacijski dan za brucoše - 10. listopada

Drage studentice i studenti, s velikim zadovoljstvom vas pozivamo na Orijentacijski dan za brucoše, koji će se održati u četvrtak, 10. listopada 2024., na Fakultetu organizacije i informatike. Ovo je prilika da se upoznate s fakultetom, svojim kolegama i profesorima te da s osmijehom započnete svoju akademsku avanturu!

Izvanredni izbori za Studentski zbor FOI-ja 5. i 6. studenog 2024.

U nastavku objavljujemo Odluku o raspisivanju izvanrednih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike.

Tribina o upisima na prijediplomske i diplomske studije te više godine studija FOI-ja

Pozivamo studentice i studente na informativnu tribinu o upisima na prijediplomske i diplomske studije FOI-ja kao i na upise u više godine studija, koja će biti održana u četvrtak, 5. rujna 2024. u 14:00 sati u D1 na Fakultetu (2. kat) i putem online platforme BBB (poveznica za pristup).

Održan 12. Studentski istraživački simpozij o interkulturalnom učenju u SAD-u

Ovogodišnji 12. Studenti međunarodni simpozij / 10th Student’s Symposium on Research and Intercultural Learning održan je od 10. do 21. srpnja 2024. na američkom sveučilištu University of Cincinnati (Ohio, Indiana State University, IN) i De Paul University (Chicago, IL, SAD).

Novo izdanje Vodiča za brucoše u digitalnom obliku

Kako bi poboljšali iskustva budućih brucoša i dali im sve potrebne informacije za uspješan početak studiranja na FOI-ju, CPSRK FOI je objavio novo izdanje vodiča za brucoše, koji se u u digitalnom formatu nalazi na službenoj web stranici. Vodič pruža ključne informacije o studiju i Fakultetu, time im olakšavajući prilagodbu na sveučilišni život, usmjeravajući ih kroz sve administrativne korake te ih informirajući o ključnim resursima dostupnima na Fakultetu i u Studentskom domu u Varaždinu.

Projekt ‘Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja‘ Studentskog zbora FOI proglašen drugim najboljim na natječaju portala Srednja.hr

U sklopu projekta Brucoš 101, portal Srednja.hr proglasio je najbolje studentske projekte u zemlji i bogato ih nagradio, a drugo mjesto osvojio je Studentski zbor FOI-ja za projekt 'Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja‘, koji je proveden proljetos u Varaždinu. Brucoš 101 je, inače, namijenjen svima koji planiraju postati studenti te im pomaže pripremiti se za maturu i uvodi ih u svijet studiranja.

Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu

Na temelju odluke donesene na 10. elektroničkoj sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu održane 9. srpnja 2024. godine, Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu otvara Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu koje će se provoditi u elektroničkom obliku od 10. srpnja 2024. do uključivo 31. srpnja 2024. godine.

11.07.2024, 13:06