Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu

Objavljeno: 11.07.2024

Na temelju odluke donesene na 10. elektroničkoj sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu održane 9. srpnja 2024. godine, Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu otvara Javno savjetovanje o Prijedlogu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu koje će se provoditi u elektroničkom obliku od 10. srpnja 2024. do uključivo 31. srpnja 2024. godine.

Odluku o otvaranju savjetovanja možete pronaći na poveznici.

PRIJEDLOG STATUTA

Skupština Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu (dalje: Skupština) je na svojoj 2. sjednici održanoj 1. prosinca 2023. godine donijela odluku o osnivanju Radne skupine za izradu Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu (dalje: Radna skupina) i imenovanju predsjednika Radne skupine (Klasa: 2-5/127,  Urbroj: 272-23/01). Nakon rada na sastancima, Radna skupina je formirala nacrt prijedloga novog Statuta Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu (dalje: Statut).

Nacrt prijedloga Statuta se može preuzeti na poveznici.

SUDJELOVANJE U SAVJETOVANJU

Zainteresirana javnost može sudjelovati u savjetovanju putem digitalnog obrasca, a u skladu s Uputama donesenim na 10. elektroničkoj sjednici Skupštine Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu održane 9. srpnja 2024. godine.

Upute za sudjelovanje u savjetovanju se mogu pronaći na poveznici.

Obrazac za sudjelovanje u savjetovanju se može pronaći na poveznici.

Na ovoj mrežnoj stranici bit će objavljeno Izvješće o provedenom savjetovanju.

KONTAKT

U slučaju dodatnih pitanja u vezi savjetovanja, slobodno se javite na: studentski.zbor@gmail.com.