Izvanredni izbori za Studentski zbor

Objavljeno: 12.12.2023

Temeljem članka 14. stavak 4. Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (NN 71/2007) i članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, donosi se sljedeća odluka.

ODLUKA

o raspisivanju izvanrednih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike

I.

Izvanredni izbori za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike održat će se u srijedu 17. siječnja 2024. i u četvrtak 18. siječnja 2024. godine.

II.

Trajanje glasovanja određuje se svaki dan u vremenu od 8 do 20 sati.

III.

Ostali uvjeti i postupak izbora za studentski zbor utvrđeni su Pravilnikom o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove njegovih sastavnica koji je donijela Skupština studentskog zbora na sjednici održanoj 26. ožujka 2010. godine.

IV.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Dekanica:

Prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa