Osmina finala Sveučilišnog prvenstva u odbojci za djevojke

U ponedjeljak, 11.5.2015. u Varaždinu će se odigrati odbojkaška utakmica 1/8 finala Sveučilišnog prvenstva u odbojci za djevojke na kojem FOI nastupa od prošle akademske godine.

U osmini finala susreću se Stomatološki fakultet iz Zagreba i Fakultet organizacije i informatike iz Varaždina. Ovo je njihov prvi međusobni susret, ali je ovo ujedno i prva utakmica Sveučilišnog prvenstva koja se odigrava u Varaždinu, a ne Zagrebu. Pozivamo sve studente da iskoriste ovu jedinstvenu priliku i dođu podržati naše odbojkašice u svom gradu. Utakmica je na rasporedu u 20.00 sati u dvorani I. osnovne škole (Ulica Petra Krešimira IV).

Nadamo se velikom odazivu studenata, a curama želimo svu sreću i prolazak u ¼ finale prvenstva.

poster foi - stomatološki f.