Upisi u više godine studija

U nastavku pročitajte informacija i upute o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike.

Upisi u prvu godinu prijediplomskih studija - jesenski rok

U četvrtak, 19. rujna 2024. od 08:00 do 14:00 sati otvaraju se online upisi u prvu godinu sveučilišnih (i stručnog) prijediplomskih studija Informacijski i poslovni sustavi, Ekonomika poduzetništva te Informacijske tehnologije i digitalizacija poslovanja. Upisi se odvijaju isključivo putem naše aplikacije upisi.foi.hr.

Uprava FER-a posjetila FOI u Varaždinu

Na Fakultetu organizacije i informatike (FOI) u Varaždinu je u utorak, 27. kolovoza, održan sastanak vodstava FOI-ja i Fakulteta elektrotehnike i računarstva (FER), sastavnica Sveučilišta u Zagrebu.

Mogućnost ostvarivanja prava na osobnog asistenta
Zakonom o osobnoj asistenciji punoljetne osobe s invaliditetom 3. ili 4. razine u Republici Hrvatskoj imaju pravo na osobnog asistenta, osobu (ili više njih) koji će im pomagati pri svakodnevnim aktivnostima. S obzirom da su brucoši s invaliditetom tek nedavno ostvarili zakonsko pravo, a postupak odobravanja iziskuje određeno vrijeme, prenosimo informaciju novoupisanim studentima FOI-ja koji ostvaruju to pravo.

29.08.2024, 12:50
Javni razgovor - Katarina Topolko Herceg

U utorak, 24. rujna 2024. godine, pristupnica Katarina Topolko Herceg ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

Uskoro počinje FOI Summer school 2024

Od 2. do 25. rujna 2024. na Fakultetu organizacije i informatike održat će se FOI Summer school 2024. Ova ljetna škola je ponajprije namijenjena studentima s partnerskog francuskog fakulteta ESIEA koji studiraju informacijsku sigurnost.

Poziv studentima na kratku ljetnu školu iz sigurnosti na FOI-ju

Na FOI-ju će se od 23. do 25. rujna 2024. održati kratki intenzivni program o asimetričnoj kriptografiji i njenim primjenama kao dio FOI Summer School koji u suradnji organiziraju Fakultet organizacije i informatike i partnerski fakultet iz Francuske – ESIEA. Pozivamo zainteresirane studente FOI-ja da se prijave za sudjelovanje u programu.

Prezentirani rezultati projekta OOP4FUN na FOI-ju: cilj je bio osnaživanje srednjoškolskih nastavnika u podučavanju objektno orijentiranog programiranja

Na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu je u utorak, 27. kolovoza 2024., uspješno održan završni multiplicirajući događaj projekta OOP4FUN, usmjerenog na osnaživanje srednjoškolskih nastavnika u poučavanju objektno orijentiranog programiranja (OOP). Cilj projekta OOP4FUN bio je izrada kurikuluma i nastavnih materijala za novi fakultativni predmet koji bi učenicima približio objektno orijentirano programiranje na zabavan način, to jest kroz razvoj igara te tako bolje pripremio učenike za studiranje na studijima u STEM području.

28.08.2024, 08:57
14. CECIIS Studentska međunarodna sekcija: od Europe do SAD-a

Međunarodna konferencija CECIIS i ove godine u okviru 14. po redu Studentske online sekcije okuplja veliki broj studenata iz različitih zemalja. Voditeljice Studentske sekcije CECIIS su prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš s FOI-ja i prof. dr. sc. Victoria Appatova sa Sveučilišta Cincinnati u Ohiju u SAD-u, suradnica je dr. sc. socio. Antonela Devčić.

Dobrodošlica brucošima!

Dragi brucoši, dragi studenti, ovom prilikom želimo vas pozdraviti na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike! Dobro došli u zajednicu stručnjaka koja će oblikovati budućnost informacijskog društva, tehnologije, organizacije poslovanja i poduzetničkog djelovanja. Ponosni smo što ste odabrali naš Fakultet za svoje akademsko putovanje i s ponosom vas primamo u našu zajednicu!