Upisi u više godine studija

U nastavku pročitajte informacija i upute o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike.

Termin i način upisa

Upis studenata u više godine studija i upis ponavljanja godine na svim studijima provoditi će se od 2. do 27. rujna 2024. godine do 14:00 sati. Upisi će se provoditi online putem sustava FOI upisi i Studomata, a više detalja i postupak upisa, datumi upisa i troškovi objavljeni su ovdje.

Zamolbe

Studentima koji sljedeću akademsku godinu upisuju uz zamolbu, upis će biti omogućen tek nakon odobrenja zamolbe. Zamolbe se zaprimaju putem aplikacije FOI Forms do 20. rujna 2024. godine.

Kontakt i pomoć:

Za sve detaljnije informacije kontaktirajte nas porukom na upisi@foi.unizg.hr ili pozivom na broj:

Studentska referada će tijekom upisa zbog vrlo velikog opsega posla biti dostupna na navedene telefonske linije samo od 9:00 do 13:00 sati.

Početak nastave

Nastava na svim sveučilišnim studijima započinje 7. listopada 2024. godine.