Upisi u više godine studija u ak. god. 2021. - 2022.

Upisi u više godine 2021.

U nastavku pročitajte više informacija i detaljnije upute o upisima u više godine studija Fakulteta organizacije i informatike.

Upis studenata u više godine studija i upis ponavljanja godine na svim studijima provoditi će se od 6. - 24. rujna 2021. godine do 14:00 sati.

Upis studenata u više godine studija i upis ponavljanja godine odvijaju se online putem Studomata i sustava FOI upisiPostupak upisa, datumi upisa i troškovi objavljeni su ovdje.

Zamolbe

Studentima koji višu godinu studija upisuju uz zamolbu, upis će biti omogućen tek nakon odobrenja zamolbe. Zamolbe koje možete preuzeti ovdje zaprimaju se e-poštom na adresu: zamolbe@foi.unizg.hr.

Napomena: Zbog velikog broja zamolbi moguće je da rješenja zamolbi za nastavak studija na kućne adrese stignu nakon 1. 10. 2021.

Nastava na svim sveučilišnim studijima započinje 27. rujna 2021. godine.

KONTAKT:

Za sve detaljnije informacije kontaktirajte nas porukom na upisi@foi.unizg.hr ili pozivom na broj:

STUDENTSKA REFERADA ZBOG UPISA ODGOVARA NA TELEFONSKE UPITE OD 9:00-13:00 SATI.