Certificiranje za razvoj Microsoft Sharepoint rješenja

Microsoft inovacijski centar (MIC) iz Varaždina je ponudio organiziranje akademije i certificiranje za razvoj Microsoft Sharepoint rješenja. I akademija i certificiranje bi bili besplatni za studente, a najuspješniji će imati priliku odmah dobiti zaposlenje.

Kriteriji za prijavu studenata su sljedeći:

• 3. godina preddiplomskog studija (smjer Informacijski sustavi) ili diplomski studij (smjer Informacijsko i programsko inženjerstvo ili Baze podataka i baze znanja)
  • položeni sljedeći kolegiji s barem ocjenom vrlo dobar: Programiranje I, Programiranje II, Baze podataka I, Programsko inženjerstvo
  • praktično znanje i iskustvo u radu s Microsoft .Net tehnologijama (C#, VB, ASP.NET...)

Zainteresirani studenti ispunjeni obrazac prijave mogu poslati na mail asistentima iz Programskog inženjerstva (Mijač, Švogor, Tomaš, Stapić) do zaključno 26.10.2012 godine.