Kros na Dravi

Poštovane studentice i studenti,

Bliži se kraj semestra i obveza koje ste morali zadovoljiti za dobivanje potpisa iz TZK. Prema našem dogovoru moguće je dobiti dodatne bodove već ovaj vikend kad ćemo održati kros. Za sudjelovanje u krosu dobit ćete 3 boda, dok najbolji student i najbolja studentica po vremenu dobiva još dodatna 3 boda. Prijave za FOI-jadu kreću od idućeg tjedna (natjecatelji će dobiti 4 boda, dok za osvojenu medalju dobiju dodatna 3 boda).

MJESTO OKUPLJANJA:

Na stepenicama koje gledaju prema Dravi, tj. nasip iza GRADSKE SPORTSKE DVORANE NA DRAVI (ARENA VARAŽDIN), Šetalište Franje Tuđmana 1, Varaždin.

VRIJEME ODRŽAVANJA:

01.06.2013. (subota)

I.termin u 9:00 sati (doći najkasnije do 8:50)

II.termin u 11:00 sati (doći najkasnije do 10:50)

Priliku za nastup na prvenstvu imaju svi studenti i studentice koji dođu 15 minuta prije početka jedne od utrka i koji se jave profesoru Vučiću. Tada dobivate papir koji mi po završetku utrke predate potpisanog s vašim imenom i prezimenom.

Najboljeg studenta i najbolju studenticu znati ćemo nakon što usporedimo vremena pobjednika obje utrke.

Svi natjecatelji moraju biti zdravi! Trčite na vlastitu odgovornost!

NAPOMENA:

U slučaju loših vremenskih uvjeta ili nekih drugih poteškoća u zakazano vrijeme održavanja krosa, odluku o odgodi početka dogovaramo na licu mjesta.

Mjesto okupljanja nije kao što je bilo prijašnjih godina na mostiću, već na mjestu koje je navedeno u tekstu gore. Svakako morate doći do sportske dvorane Arena Varaždin gdje će biti start i cilj.

Predavač:

Damir Vučić, prof.