Organiziran kros na dravi za studente FOI-ja

I ove je akademske godine, pod vodstvom predmetnog profesora tjelesne i zdravstvene kulture na FOI-ju, Damira Vučića, unatoč lošem vremena i temperaturi od svega 3°C, u subotu 29. studenog 2014. održan kros na Dravi u organizaciji Sportske udruge Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Programi koji se u organizaciji Sportske udruge FOI provode već nekoliko godina, imaju za cilj ponuditi studentima različite sportsko-rekreativne sadržaje, upoznati ih s njima, kako bi oni i u svoje slobodno vrijeme koristili neki od tih oblika tjelesne aktivnosti u funkciji unapređenja svoga zdravlja.

Klizanje, planinarenje, kros na Dravi, samo su neki od oblika kretanja s kojima upoznajemo studente sa sadržajima koji se nude na području Grada Varaždina i njegove okolice.

Natjecanje u krosu odvijalo se u dva termina, u muškoj i ženskoj konkurenciji, a najbolji su nagrađeni medaljom, dok su najbrži po vremenu nagrađeni i peharom. Trčalo se po nasipu, a ukupno najbrži student bio je Ante Barić, dok je u drugoj utrci najbrži bio Anton Bejić. Dona Šoštarić bila je ukupno najbolja i najbrža među studenticama, dok je u drugoj utrci najbrža bila Nikolina Pavišić.

Čestitamo pobjednicima i svim sudionicima ovogodišnjeg krosa, te pozivamo sve zainteresirane da nam se i ubuduće pridruže na našoj već tradicionalnoj utrci na Dravi.

Kontakt osoba:

Damir Vučić, profesor tjelesne i zdravstvene kulture na FOI-ju

Email: damir.vucic@foi.hr

Slike s ovogodišnjeg krosa na Dravi možete pogledati u nastavku: