Tribina za stručnu praksu

Centar za podršku studentima i razvoj karijera u utorak, 9. prosinca 2014. godine organizira tribinu za studente završnih godina diplomskih studija informatike, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP. Tribina će se održati u dvorani 1 na FOI 1 s početkom u 18 sati.

Cilj tribine je informirati studente završnih godina o proceduri prijave i obavljanja stručne prakse, te predaji i obrani diplomskog rada. Poseban naglasak biti će stavljen na implementaciju sustava stručne prakse za stručni studij PITUP, te stoga pozivamo sve studente završne godine PITUP-a, da u okviru svoje raspoloživosti prisustvuju tribini.

Pozivamo studente da se odazovu u što većem broju kako bi se pravovremeno informirali o svojim obavezama i mogućnostima na posljednjoj godini studija. Za sve upite, možete se javiti na cpsrk@foi.hr