Poziv na tribinu o stručnoj praksi

U četvrtak, 3. prosinca 2015. godine CPSRK organizira tribinu za studente završnih godina diplomskih studija informatike, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP. Tribina će se održati u dvorani 1 na FOI 1 s početkom u 18:15 sati.

Cilj tribine je informirati studente završnih godina o proceduri prijave i obavljanja stručne prakse, predaji i obrani diplomskog rada te ERASMUS i AIESEC stručnoj praksi. Poseban naglasak biti će stavljen na implementaciju sustava stručne prakse za stručni studij PITUP, te stoga pozivamo sve studente završne godine PITUP-a, da u okviru svoje raspoloživosti prisustvuju tribini.

Na tribini će sudjelovati:

• Prodekanica za nastavu, doc.dr.sc. Renata Mekovec
  • Voditeljica stručne prakse informatičkih studija, izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep
  • Voditeljica stručne prakse Ekonomike poduzetništva, izv.prof.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa
  • Centar za podršku studentima i razvoj karijera, Danijel Dadović, mag.inf.
  • Ured za međunarodnu suradnju, dr.sc.soc. Iva Paska
  • Međunarodna udruga studenata AIESEC, Anita Šimunović

Pozivamo studente da se odazovu u što većem broju kako bi se pravovremeno informirali o svojim obavezama i mogućnostima na posljednjoj godini studija. Za sve upite, možete se javiti na cpsrk@foi.hr

Molimo sve zainteresirane za sudjelovanje da se prijave preko google forme na linku: http://bit.ly/1IcINfR