Tribina o upisima u novi semestar i stručnoj praksi

Objavljeno: 27.01.2017

U srijedu, 1. veljače 2017. godine CPSRK organizira tribinu za studente 2. i  3. godine preddiplomskih studija i studente završnih godina diplomskih studija informatike, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP. Tribina će se održati u dvorani 3 na FOI 2 s početkom u 14:00 sati.

Tribina će biti posvećena pitanju upisa u novi semestar, pitanju izbornih predmeta te informiranju studenata završnih godina o proceduri prijave i obavljanja stručne prakse, predaji i obrani diplomskog rada te ERASMUS+ i AIESEC stručnoj praksi.Na tribini će sudjelovati:

• Prodekanica za nastavu, doc.dr.sc. Renata Mekovec
  • Voditeljica stručne prakse informatičkih studija, izv.prof.dr.sc. Nina Begičević Ređep
  • Voditeljica stručne prakse Ekonomike poduzetništva, izv.prof.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa
  • Centar za podršku studentima i razvoj karijera, Danijel Dadović, mag.inf., mag.oec. i Iva Ilisić, mag.oec.
  • Ured za međunarodnu suradnju, Izabela Oletić Tušek, univ.spec.pol. i Anja Petrović, mag.inf.
  • Međunarodna udruga studenata AIESEC, Lucija Matulić i Antonio Novosel

Pozivamo studente da se odazovu u što većem broju kako bi se pravovremeno informirali o svojim obavezama i mogućnostima na posljednjoj godini studija. Za sve upite, možete se javiti na cpsrk@foi.hr