Tribina za studente završnih godina diplomskih studija i stručnog studija PITUP

Centar za podršku studentima i razvoj karijera, u četvrtak 7. veljače 2013. godine organizira tribinu za studente završnih godina diplomskih studija informatike, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP. Tribina će se održati u dvorani 1 na FOI 1 s početkom u 14 sati.

Cilj tribine je informirati studente završnih godina o proceduri prijave i obavljanja stručne prakse, te predaji i obrani diplomskog rada. Na tribini će biti prisutni prodekan za nastavu doc.dr.sc. Zlatko Erjavec, prodekanica za poslovanje doc.dr.sc. Nina Begičević Ređep, ujedno i voditeljica stručne prakse i voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijere Katarina Pažur, mag.inf., tako da će studenti moći dobiti odgovore i na ostala pitanja i nedoumice.

U sklopu tribine studentima će se ukratko predstaviti i mogućnost odlaska na stručnu praksu u inozemstvo preko studentske organizacije AIESEC i programa međunarodne razmjene studenata ERASMUS. Također, predstavnici Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje predstavit će mogućnost obavljanja stručne prakse kroz rad na projektu CROWD storming. Ideja projekta CROWD storming je povezivanje javnog, gospodarskog i akademskog sektora kroz kreiranje pilot projekata za studente završnih godina studija. Studenti bi sudjelovanjem u tim projektima dobili određena znanja i vještine nužne za daljnji profesionalni angažman u tvrtkama koje se bave izradom informatičkih rješenja za potrebe različitih industrija.

Pozivamo studente da se odazovu u što većem broju kako bi se pravovremeno informirali o svojim obavezama na posljednjoj godini studija.