Natječaj - savjetnik

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike Varaždin objavljuje sljedeći natječaj.

18.10.2024, 09:14
Obavijest o odabiru kandidata - Matija Kaniški, mag. inf.

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika nastavnika na nastavno radno mjesto predavača u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz web programiranje na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran Matija Kaniški, mag. inf.

18.10.2024, 08:04
Obavijest o odabiru kandidata - Vlatka Sekovanić, mag. educ. inf.

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika nastavnika na nastavno radno mjesto predavača u području društvenih znanosti, polju informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz upravljanje znanjem na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Vlatka Sekovanić, mag. educ. inf.

18.10.2024, 08:03
Obavijest o odabiru kandidata - dr. sc. Tamara Šmaguc

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika na znanstveno – nastavno radno mjesto docenta u području društvenih znanosti, polju ekonomija, za grupu kolegija vezanih uz poduzetništvo i makroekonomiju na Katedri za gospodarstvo, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana dr. sc. Tamara Šmaguc.

18.10.2024, 07:57
FOI je drugi put partner IEEE međunarodne znanstvene konferencije International Conference on Smart Systems and Technologies u Osijeku

Fakultet organizacije i informatike i ove je godine partner IEEE međunarodne znanstvene konferencije International Conference on Smart Systems and Technologies 2024 (SST 2024), kojeg u Osijeku organizira Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija Osijek.

Natječaj za dodjelu 12.150 državnih stipendija

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih (u daljnjem tekstu: Ministarstvo) raspisuje natječaj za dodjelu 12.150 državnih stipendija za akademsku godinu 2024./2025. studentima u redovitom statusu koji studiraju na visokim učilištima u Republici Hrvatskoj.

Dobitnici Rektorove nagrade u ak. god. 2023./2024.

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu Sveučilišta u Zagrebu pregledalo studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta. Na temelju prijedloga Povjerenstva, rektor je nagradio ukupno 110 radova u pet kategorija: 79 radova u a) kategoriji, 12 u b), 5 u d), 3 u e) i 11 radova u f) kategoriji.

17.10.2024, 13:29
Edukativno predavanje - Različitost je činjenica, pravednost je izbor

Ovim putem Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu poziva vas na edukativno predavanje „Različitost je činjenica, pravednost je izbor: univerzalni dizajn u poučavanju.“

17.10.2024, 08:26
Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2024./2025.

U nastavku objavljujemo Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2024./2025.

Studentske iskaznice - diplomski studiji

Poštovane studentice i studenti!

Podjela studentskih iskaznica, za studente prve godine diplomskih studija, biti će u petak, 18. listopada 2024. od 8:00 do 15:00 sati u Student HUB-u (podrum, FOI 1, Pavlinska 2).

16.10.2024, 12:31