Edukativno predavanje - Različitost je činjenica, pravednost je izbor

Objavljeno: 17.10.2024

Ovim putem Ured za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu poziva vas na edukativno predavanje „Različitost je činjenica, pravednost je izbor: univerzalni dizajn u poučavanju.“

Edukativno predavanje „Različitost je činjenica, pravednost je izbor: univerzalni dizajn u poučavanju“ održat će se u ponedjeljak, 28. listopada 2024. od 13:00 do 15:00 sati na Rektoratu Sveučilišta u Zagrebu (zgrada SEECEL, Radoslava Cimermana 88, dvorana B1 – prizemlje). Predavanje je namijenjeno prodekanima za nastavu i studente, koordinatorima za studente s invaliditetom te drugim zainteresiranim nastavnicima, s ciljem razvoja kompetencija nastavnika za primjenu načina poučavanja kojima se svim studentima daju jednake mogućnosti za akademski uspjeh. Predavanje pod organizacijom Ureda za studente s invaliditetom Sveučilišta u Zagrebu održat će prof.dr.sc. Martina Ferić s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.Molimo Vas da potvrdite svoje prisustvo predavanju do 24. listopada na sljedećoj poveznici: https://forms.gle/9Q92oqGjD4oLaXYJ9.