Nastupno predavanje – Maja Buhin Pandur

Objavljeno: 03.10.2024

Dana 21. listopada 2024. godine u sklopu redovite nastave na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike, s početkom u 14:15 sati bit će održano nastupno predavanje Maje Buhin Pandur, prof. math., na temu „Analiza numeričkih statističkih nizova”.

U skladu s Odlukom Rektorskog zbora o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno - nastavna, umjetničko - nastavna i nastavna zvanja, uz suglasnost Nacionalnog vijeća za visoko obrazovanje od 5. listopada 2005. godine

OGLAŠAVAM

da će dana 21. listopada 2024. godine, s početkom u 14:15 sati, u dvorani 7 Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, Pavlinska 2, Varaždin (FOI 1), u sklopu redovite nastave na kolegiju Statistika, biti održano

NASTUPNO PREDAVANJE

MAJE BUHIN PANDUR, prof. math.

predloženice za izbor na nastavno radno mjesto predavačice za znanstveno područje prirodnih znanosti, znanstveno polje matematika, na temu:

Analiza numeričkih statističkih nizova

Nastupno predavanje održat će se pred povjerenstvom u sastavu:

1.       Prof. dr. sc. Blaženka Divjak, predsjednica

2.       Doc. dr. sc. Marcel Maretić, član

3.       Damjan Klemenčić, pred., član

te nastavnicima i studentima Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike.