Volontiranje FOI-evaca

Dana 27.3. volonteri našeg Fakulteta su posjetili dom umirovljenika u Varaždinu i podijelili im čestitke koje su zajedno s djecom osnovnih škola izrađivali prije dvije godine.

Ne moramo ni govoriti kako su svi bili oduševljeni našim dolaskom. Počastili smo ih skromnim poklonom, grickalicama i keksima. Iako smo bili smješteni u dvoranu za druženje, posjetili smo i umirovljenike koji su stacionirani u sobama i svima unijeli malo blagdanskog duha. Da je njima u domu veselo uvjerili smo se kad su nam pričali o svakakvim aktivnostima kojima se bave među kojima je pjevanje i plesanje, te su na počastili s nekoliko pjesama. No, nije sve ostalo na pjevanju jer su neki od njih odvažili i na ples. Srdačno su nam se zahvalili na posjeti i poželjeli nam uspjeh u daljnjem obrazovanju.

Volonteri: Zrinka Šajn, Vinko Krasić, Bojana Grobenski, Matija Plastić, Marijana Svržnjak, Ante Tolić, Jelena Škalec, Mile Čuvalo, Marina Grubeša, Nikola Karimović, Luka Došen, uz organizaciju Maje Hornung i Centra za volontiranje i humanitarni rad.