Uspjeh studenta FOI-ja

Ivan Todorović, student Fakulteta organizacije i informatike, osvojio je treće mjesto u sklopu Natječaja za izradu promotivnih materijala Ankete za procjenu nastavnika za trogodišnji ciklus 2014./2015. – 2016./2017.

Anketa za procjenu nastavnika Sveučilišta u Zagrebu provodi se u trogodišnjim ciklusima na način da svaka sastavnica mora jedanput u tri godine provesti Anketu za sve svoje nastavnike. Anketom se vrjednuje rad nastavnika iz perspektive studenata, a rezultati Ankete omogućuju izdvajanje nastavnika koji su iz studentske perspektive procijenjeni kao najbolji i kao najlošiji.

Sadržaj natječajnog rada uključivao je izradu slogana, plakata, jednokratnog higijenskog papirnatog podloška za restorane Studentskog centra, oglasa za podnožje podloška te izradu dizajna za prijenosnu memoriju – USB stick. Ivan je uspješno zadovoljio navedene uvjete zbog čega je njegov rad odabran među tri najbolja rješenja.

Za osvojeno treće mjesto nagrađen je s novčanom nagradom u iznosu 2.000 kn.

Čestitamo!