Natječaj za izradu promotivnih materijala za Ankete za procjenu nastavnika

Sveučilište u  Zagrebu poziva sve zainteresirane studente Sveučilišta u Zagrebu da ponude svoja rješenja za promotivne materijale Ankete za procjenu nastavnika.

Anketa za procjenu nastavnika Sveučilišta u Zagrebu provodi se od akademske godine 2005./2006. te se provodila svake akad. godine. Akad. god. 2011./2012. anketa je za sastavnice uvedena kao obveza, a  provodi se u trogodišnjim ciklusima na način  da svaka sastavnica mora jedanput u tri godine provesti Anketu za sve svoje nastavnike. Jedan od razloga uvođenja takvog  načina provedbe jest rasterećenje studenata od ispunjavanja velikog broja upitnika svake godine.

Želja je dodatno povećati odziv tj. potaknuti studente na pristupanje Anketi jer na taj način direktno sudjeluju u procesu osiguravanja kvalitete te daju doprinos za što bolji razvitak izvođenja nastave. U Natječaju mogu sudjelovati svi studenti Sveučilišta u Zagrebu.

Ocjenjivački sud dodijelit će nagrade za tri najbolja ponuđena rješenja u sljedećem novčanom iznosu:

1.  Nagrada: 5.000,00 kn

2.  Nagrada: 3.000,00 kn

3.  Nagrada: 2.000,00 kn

Dodatne informacije o Natječaju možete pronaći u službenom dokumentu natječaja:

Natječaj za izradu Ankete za procjenu nastavnika

Rješenja trebaju biti usklađena s Knjiga grafičkih standarda Sveučilišta u Zagrebu koju možete skinuti na sljedećem linku:

Knjiga grafičkih standarda Sveučilišta u Zagrebu