Poziv na sudjelovanje na EPO natječaju za najbolju inovaciju

U 2013. godini Europska patentna organizacija (EPO) obilježava 40. obljetnicu Europske patentne konvencije, temeljem koje je Organizacija osnovana. U sklopu obilježavanja te obljetnice Europski patentni ured, kao izvrsno tijelo Organizacije, u suradnji s nacionalnim uredima za intelektualno vlasništvo zemalja članica raspisuje natječaj za najbolju inovaciju, posebno iz područja tzv. zelenih tehnologija i održivog razvoja. Natječaj je namijenjen svim studentima fakulteta, veleučilišta i drugih odgovarajućih akademskih ustanova u državama članicama Organizacije.

Sudjelovanje na natječaju ne iziskuje nikakve troškove za sudionike. Pojedinosti i uvjeti natječaja opisani su u pozivu na natječaj.

Više o natječaju pročitajte na internetskoj stranici Državnog zavoda za intelektualno vlasništvo.