Oslobođenje od nastave TZK

Poštovane studentice i studenti,

Ovim putem obavještavam vas da ćemo u srijedu doktorica FOI-a Tanja Obelić - Babok i ja u vremenu od 11:00 do 12:30 rješavati zamolbe vezane uz zdravstveno oslobođenje od nastave TZK u prostorima Doma zdravlja Varaždin, Kolodvorska 20 (ordinacija doktorice Obelić - Babok). Molim sve studente koji su predali zamolbu za zdravstveno oslobođenje, da dođu u tom vremenu u liječničku ordinaciju na navedenoj adresi, kako bismo svi zajedno sudjelovali u rješavanju vaše zamolbe.

Isti dan rješavat će se i zamolbe za sportsko oslobođenje o čemu će svi biti informirani u večernjim satima objavljivanjem popisa s osobama koji su oslobođeni od nastave TZK zbog sportskog angažmana. Podsjećam da je za tu svrhu bilo potrebno predati potpunu sportsku dokumentaciju s objavljenog popisa na moodle-u. Sve ostale zamolbe neće se razmatrati.

Ugodan radni tjedan vam želim.

Predavač:

Damir Vučić, prof.