Odgoda svečanih promocija

Objavljeno: 13.10.2020
Odgoda promocija prvostupnika i magistara

S obzirom na specifične okolnosti vezane uz COVID-19 te u skladu s donesenim protuepidemijskim mjerama obavještavamo studente koji su obranili svoj završni ili diplomski rad, da Fakultet nije u mogućnosti planirati svečane promocije prvostupnika i magistara u standardnim terminima tijekom prosinca i siječnja. Svečane promocije prvostupnika i magistara održati će se prvom povoljnom prilikom, kada to okolnosti dopuste. Više pročitajte u nastavku.

Poštovane kolegice i kolege, dragi naši FOI alumni

Nakon svih položenih ispita i obavljene stručne prakse te obranom vaših završnih i diplomskih radova, kako na sveučilišnim studijskim programima, tako i na stručnom studiju u Varaždinu, Zaboku, Križevcima ili Sisku, zasluženo ste stekli akademske stupnjeve magistara/magistre, sveučilišnih prvostupnika/prvostupnica te stručnog prvostupnika/prvostupnice poslovne informatike.

Veliki je to uspjeh na koji trebate biti ponosni, a na koji su vjerujemo ponosni i vaši roditelji, rodbina i prijatelji. Nas kao instituciju koja se tijekom vašeg školovanja zajedno s vama mijenjala i razvijala, prilagođavala svim izazovima, pa tako i izazovu globalne pandemije virusa COVID-19, raduje svaki vaš uspjeh, a ponajviše uspješan završetak studija. Vi ste naši najveći promotori, a svaki vaš korak prema tržištu rada i naš je uspjeh.

Promocije su vrlo poseban dan i vrlo svečani čin za vas, sada već naše alumni studente, ali i za Fakultet i nastavnike koji su s vama radili tri ili pet godina tijekom vašeg školovanja.

Međutim, s obzirom na specifične okolnosti koje su nas ove godine zadesile, nažalost nismo u mogućnosti planirati svečani čin dodjele diploma u našim uobičajenim terminima (prosinac/siječanj), već čekamo prvu povoljnu priliku. S primarnom brigom o dobrobiti svih vas i vaših gostiju vjerujemo da će to biti u proljeće.

Pratite naše stranice i društvene mreže preko kojih ćemo prenijeti sve najvažnije informacije.

Veselimo se susretu s vama!

S poštovanjem,

Uprava FOI