Objavljeni natječaji za studentsku razmjenu u SAD-u, Hong Kongu, Tajvanu i Rusiji u ak. godini 2021./22.

studentska razmjena SAD, Hong Kong, Tajvan, Rusija

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. godine 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od četiri različite partnerske insitutcije Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je 3. rujna 2021.

U okviru bilateralne međusveučilišne suradnje, Sveučilište u Zagrebu raspisuje natječaje za dodjelu stipendija iz sveučilišnih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Jednosemestralna studentska razmjena odvija se na sljedećim partnerskim sveučilištima:

Rapisani natječaji nalaze se OVDJE.

Prijave traju do 3. rujna 2021.

Stipendije podrazumijevaju oslobođenje plaćanja školarine na stranom sveučilištu, mjesečnu financijsku potporu Sveučilišta u Zagrebu te ovisno o kojem sveučilištu i natječaju je riječ, i neke druge pogodnosti (poput refundaciju putnih troškova te pomoć u pronalasku smještaja).

Molimo sve zainteresirane studente da pažljivo pročitaju uvjete pojedinog natječaja te da se jave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja za više informacija i pomoć oko prijave.

Kontakt:

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja

e-mail: international@foi.unizg.hr

FOI 1, 1. kat, soba 41 (ispred dekanata)

FOLLOW US!