Objavljeno: 02.02.2021

Pozivamo Vas na konferenciju u organizaciji HUP- Regionalnog ureda Varaždin u suradnji s Ministarstvom regionalnog razvoja i fondove EU, HAMAG-BICRO i Fakultet organizacije i informatike na temu: „Mogućnosti EU fondova za poduzetnike – novo programsko razdoblje 2021.-2027. godine“

Konferencija će biti održana

u četvrtak, 4. veljače 2021. godine, s početkom u 13:00 sati

na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska ulica 2.

Cilj konferencije je jačanje svjesnosti o mogućnostima koje se pružaju poduzetnicima kroz EU fondove, povezivanje svih dionika kao i na uočavanja izazova prilikom samog apliciranja. Na konferenciji će naglasak biti stavljen na aktualne natječaje za poduzetnike i onome što donosi novo programsko razdoblje 2021. – 2027. godine. HAMAG BICRO će predstaviti mogućnosti kreditiranja koje pruža poduzetnicima, s naglaskom na buduće natječaje, odnosno kreditne linije.

PROGRAM:

13:00 – 13:05 Pozdravna riječ – prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, dekanica FOI-ja

13:05 – 13:10 Pozdravna riječ – Sanja Ostroški, direktorica HUP- Regionalnog ureda Varaždin

13:10 – 13:15 Pozdravna riječ - dr.sc. Damir Zorić, glavni direktor HUP-a

13:15 – 13:50 Prezentacija: „Trenutni i budući EU natječaji za poduzetništvo“

Velimir Žunac, državni tajnik, Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova EU

13:55 – 14:15 Prezentacija: „HAMAG - BICRO predstavljanje COVID mjera za pomoć gospodarstvu“

Vjeran Vrbanec, predsjednik uprave HAMAG-BICRO

14:15 – 14:25 Uloga i faze pripreme Županijske razvojne strategije

Krunoslav Blaži, ravnatelj Javna ustanova za regionalni razvoj Varaždinske županije

13:25 – 13:45 Rasprava

Napomena: Zbog poštivanja propisanih epidemioloških mjera za izravno sudjelovanje na konferenciji je obvezna prijava i potvrda mogućnosti dolaska (zbog maksimalnog broja sudionika) kao i nošenje maske.

Zainteresirani sudionici konferenciju mogu pratiti preko poveznice do Zoom meetinga koji će biti proslijeđen nakon prijave na seminar kroz adresu: hup-varazdin@hup.hr