Održana konferencija Mogućnosti EU fondova za poduzetnike – novo programsko razdoblje 2021.-2027. godine

Objavljeno: 04.02.2021

U organizaciji HUP- Regionalnog ureda Varaždin u suradnji s Ministarstvom regionalnog razvoja i fondove EU, HAMAG-BICRO i Fakulteta organizacije i informatike u prostorima Fakulteta organizacije i informatike, kao i preko Zoom poveznice održana je konferencija na temu: „Mogućnosti EU fondova za poduzetnike – novo programsko razdoblje 2021.-2027. godine“

Sudionike konferencije ispred Fakulteta organizacije i informatike pozdravila je dekanica Fakulteta prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, te ispred HUP- Regionalnog ureda Varaždin direktorica Sanja Ostroški. Sudionicima konferencije obratili su se dr. sc. Damir Zorić, glavni direktor HUP-a, zatim Velimir Žunac, državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU, Vjeran Vrbanec, predsjednik uprave HAMAG-BICRO te Maja Lehman ispred Javne ustanove za regionalni razvoj Varaždinske županije.

Cilj konferencije bio je ojačati svjesnost o mogućnostima koje se pružaju poduzetnicima kroz EU fondove, povezivanje svih dionika kao i uočavanje izazova prilikom samog apliciranja. Na konferenciji je naglasak stavljen na aktualne natječaje za poduzetnike i onome što donosi novo programsko razdoblje 2021. – 2027. godine.

Snimka konferencije dostupna je na poveznici.