Ispravak natječaja

Fakultet organizacije i informatike Varaždin raspisuje ispravak natječaja za izbor objavljenog 17. siječnja 2013. godine u „Narodnim novinama“ broj 7/2013, „Večernjem listu“ od 15. siječnja 2013. godine  i službenim web stranicama Fakulteta.

Ispravlja se natječaj za izbor jednog nastavnika u znanstveno nastavno zvanje i radno mjesto izvanrednog ili redovitog profesora za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta iz web tehnologija i sustava za elektroničko učenje na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo na način da se riječi „na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo“ zamjenjuju riječima „na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti“.

U ostalom dijelu natječaj se ne mijenja te ostaje isti.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 8 dana po objavi ispravka natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.