Henkel Innovation Challenge V

Petu godinu za redom Henkel pokreće projekt nazvan Henkel Innovation Challenge. Sudionici projekta su studenti iz 19 zemalja iz cijelog svijeta. Konkurencija je velika, a nagrade bogate i stoga vrijedi sudjelovati.

O projektu

Projekt je zamišljen tako da studenti u timu (2 člana) prihvate izazov i zamisle svijet u 2030 godini, te na osnovu svog razmišljanja kreiraju inovativan proizvod za jedan od Henkel brandova koji će zadovoljiti potrebe potrošača u budućnosti .Cilj Henkel Croatia je prikupiti što više kvalitetnih projekata i odabrati najbolji koji će ići na predstavljanje u Poljsku. Rok za slanje ideja je 12.12.2011.godine, a prijaviti se možete na  www.henkelchallenge.com. Registrirati se možete već sada a do 12.12.2011 vam preostaje razraditi koncept, tj. odgovoriti na 4 pitanja.

Započnite vaše Henkel Innovation Challenge putovanje već sada!

• Formirajte tim od 2 studenata
  • Odgovorite online na 4 pitanja o vašoj viziji 2030 godine.

1. Koja je vaša vizija života 2030: koje trendove očekujete u budućnosti?

2. Prema vašoj viziji 2030 – kakve će biti potrebe tržišta?

3. Koje je vaša inovacija? Opišite vašu ideju za jedan Henkel proizvod/brand ili tehnologiju.

4. Kako vaša ideja pridonosi promicanju održivog razvoja?

• Obrazložite svoju motivaciju!

Finalisti

Ukoliko uđete u nacionalno finale (lokalno) Henkel će vam dodijeliti mentora koji će vam pomoći u doradi vašeg koncepta i što bolje vas pripremiti za nacionalno finale. Na nacionalnom finalu žiri bira najbolji koncept iz Hrvatske (finalisti svoj koncept prezentiraju pred Henkel žirijem – trajanje: 10 minuta).

Ukoliko žiri odluči poslati vaš projekt na finale u Poljsku, također mentor s vama radi na vašem finalnom konceptu s ciljem da biste se što bolje pripremili za međunarodnu konkurenciju. Henkel naravno pokriva sve troškove smještaja i putovanja. U natjecanju sudjeluje 19 zemalja, a pobjednici velikog finala u Poljskoj osvajaju karte za put oko svijeta. Kako biste saznali više o projektu posjetite www.henkelchallenge.com, www.facebook.com/henkelchallenge  i www.twitter.com/henkelchallenge.

Prihvati izazov i prijavi se!

www.henkelchallenge.com.