Edukacija o primjeni didaktičkog materijala

Poštovane kolegice i kolege  studenti, pozivamo Vas na zanimljivu edukaciju o primjeni didaktičkog materijala čiji je cilj informiranje učenika srednjih škola o mogućnostima studiranja. Edukaciju će putem Skypea održati gospođa Adela Colhon, voditeljica nacionalnog programa Canadian Post-Secondary Access Partnership iz Toronta. Prezentacija će se održati u utorak, 3. travnja u 15:00 (do 16:30) u dv. 11, 1. kat,  lokacija FOI 1 (Pavlinska 2).

Predavanje ima i praktičan dio u kojem ćete se upoznati s primjenom didaktičkih materijala “Graduate Persuit Mistery Cards” tvrtke S.O.A.R. iz Toronta. Postoji mogućnost da se, u skladu s osobnim preferencijama, kasnije eventualno uključite u provedbu projekta odnosno volontiranje u radu s učenicima srednjih škola.