Dodjela Godišnje nagrade za izvrsnost Rotary cluba Varaždin

U četvrtak, 23. svibnja 2013. godine, u konferencijskoj dvorani Tehnološkog parka održana je dodjela Godišnje nagrade za izvrsnost Rotary cluba Varaždin za 2012. godinu.

Ovo je bila deveta dodjela nagrada i priznanja Rotary Cluba, a nagrađeno je ukupno 35 laureata. Partnerske institucije na ovom natječaju su Grad Varaždin i Varaždinska županija, te srednjoškolske i visokoškolske ustanove s područja Varaždinske županije. Uzvanike su pozdravili mr.sc. Andrija Petrović ispred Rotary Cluba Varaždin, te prof.dr.sc. Vesna Dušak ispred Varaždinske županije, naglasivši važnost ulaganja u izvrsne mlade ljude.

Nagrađeni studenti s Fakulteta organizacije i informatike su: Ivan Vuljak za svoj završni rad na preddiplomskoj razini, Sunčica Pavetić za diplomski rad na diplomskoj razini, Danijel Dadović za postignuća na diplomskoj razini te dr.sc. Dijana Plantak Vukovac za svoju doktorsku disertaciju.

Čestitamo nagrađenima i pozivamo studente da se i iduće godine prijave na Javni poziv Rotary Cluba za nagrađivanje izvrsnosti i osvajanje Godišnje nagrade za izvrsnost za 2013. godinu.