Dodijeljene "Godišnje nagrade za izvrsnost Rotary Cluba Varaždin za 2010. godinu"

Svečana dodjela nagrada najboljim učenicima i studentima za njihova postignuća i radove u 2010-oj godini održana je 11.05.2011. u konferencijskoj dvorani Tehnološkog parka Varaždin.

Ovo je bila deveta dodjela nagrada i priznanja Rotary Cluba, a nagrađeno je ukupno 34 laureata. Dodjeli su prisustvovali i pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, znanost i šport Varaždinske županije mr.sc. Miroslav Huđek, koji je dodijelio priznanja dobitnicima na srednjoškolskoj razini, gradonačelnik Varaždina, dr.sc. Ivan Čehok, koji je dodijelio priznanja dobitnicima na provstupanjskoj i diplomskoj razini i državni tajnik u Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva, Robert Markt, koji je dodijelio priznanja dobitnicima na poslijediplomskoj razini.

Važnost promicanja ideje izvrsnosti na svečanosti su istaknuli i predstavnici partnerskih institucija – Grada Varaždina i Varaždinske županije, naglasivši kako su znanje i kompetencija jedino jamstvo uspješnog razvoja.

Nagrađeni studenti s Fakulteta organizacije i informatike su prvostupnici informatike Ivan Curić, Vlatka Sekovanić, Irena Čivrag, Ana Štefulj i Ivana Mišetić na preddiplomskoj razini (za završne radove i postignuća); magistri informatike Dejan Čehulić, Nikola Kadoić i Hrvoje Šen na diplomskoj razini (za diplomske radove) te doktori znanosti Ljiljana Šestan i Mario Jadrić (za doktorske disertacije). Studenti Fakulteta organizacije i informatike tradicionalno svake godine osvajaju nagrade Rotary Cluba za izvrsnost pa se nadamo da će tako biti i ubuduće te stoga pozivamo studente da se i iduće godine prijave na Javni poziv Rotary Cluba za nagrađivanje izvrsnosti i osvajanje Godišnje nagrade za izvrsnost za 2011. godinu.

Dodjela Rotary nagrade Dodjela Rotary nagrade