CPSRK traži stručnog suradnika/cu

Fakultet organizacije i informatike objavljuje natječaj za radno mjesto stručni suradnik - 1 izvršitelj na određeno vrijeme bez zasnivanja radnog odnosa (stručno osposobljavanje) u Centru za podršku studentima i razvoj karijera.

Posjeduješ znanja iz područja informatike? Smatraš da nemaš dovoljno radnog iskustva, ali ga svakako želiš steći? Komunikativna si osoba i voliš raditi u timu? Spreman/na si na stalno učenje i usavršavanje? Prijavi se na stručno osposobljavanje u Centar za podršku studentima i razvoj karijera i stekni dodatno znanje, iskustvo i samopouzdanje.

OPIS RADNOG MJESTA

Mjesto rada: VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA

Broj traženih djelatnika: 1

Vrsta zaposlenja: Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: Smjena - prijepodne

Smještaj: Nema smještaja

Naknada za prijevoz: Djelomično

Natječaj vrijedi do: 17.11.2014.

POSLOPRIMAC Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Strani jezici: Engleski jezik

Informatička znanja: Potrebno napredno poznavanje informatike – excel, word, internet

OPIS POSLOVA

Administriranje rada Centra za podršku studentima i razvoj karijera - CPSRK (stručna praksa, priprema izvještaja o radu i sl.), priprema i diseminacija informacija putem web portala i ostalih komunikacijskih kanala CPSRK-a, pružanje podrške i vođenje evidencije o aktivnostima studenata i alumnija FOI-ja, sudjelovanje u kreiranju i provođenju radionica, aktivnosti i projekata CPSRK-a.

UVJETI

- završen diplomski studij društvenog usmjerenja - potrebna informatička znanja

POSLODAVAC

Poslodavac: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU, FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE

Kontakt: pismena zamolba: PAVLINSKA 2, 42000 VARAŽDIN

Ukoliko zadovoljavaš navedene uvjete i želiš se pridružiti CPSRK timu, pošalji prijavu za stručno osposobljavanje. Uz prijavu je potrebno dostaviti preslike domovnice, diplome, dokaza o poznavanju stranog jezika. Za prijavu na posao dostaviti presliku dokumenata (nije potrebno dostavljati originale niti ovjerene preslike).

Sretno!