Asseco SEE d.o.o. iz Zagreba obnovio laboratorijsku dvoranu 5 na FOI-ju

Objavljeno: 31.10.2017

Dugogodišnje partnersko poduzeće Fakulteta organizacije i informatike Asseco SEE d.o.o. iz Zagreba koje je FOI tri godine pratilo na Ready, steady, code! Hackathon natjecanjima ove je godine odlučilo učiniti korak više te značajna financijska sredstva uložiti u uređenje laboratorijske dvorane 5.

Uređenje učionice obuhvatilo je radove koji su se odnosili na nabavku novog namještaja (stolovi i stolci), zidne ploče, zavjese, vješalice i zidne grafike. Doniranim iznosom su podmirene i usluge arhitekta.

Laboratorijska dvorana 5 jedna je od dvorana u kojoj se tijekom gotovo cijelog dana izmjenjuju studenti izvršavajući svoje obveze po pojedinim kolegijima. Novi osuvremenjeni izgled dvorane, funkcionalni i moderni namještaj sigurno su ovu dvoranu učinili jednom od ljepših na FOI-ju, u koju će i studenti rado dolaziti.