Akademski podcast – nova medijska platforma Sveučilišta u Zagrebu

Objavljeno: 02.07.2024

Sveučilište u Zagrebu pokrenulo je novi medijski projekt Akademski podcast. Radi se o trećem takvom projektu, uz Akademski list i portal akademski.hr. Cilj Akademskog podcasta je približiti događanja, inovacije i priče sa Sveučilišta široj javnosti.

Cjelokupan medijski projekt Sveučilišta u Zagrebu – novine Akademski list, portal akademski.hr i suvremeni mediji poput podcasta pružat će kvalitetan akademski diskurs i veću vidljivost nastavnih, znanstvenih, istraživačkih, umjetničkih, kulturnih, športskih i ostalih postignuća studenata, nastavnika, suradnika i ostalih dionika u sveučilišnoj i akademskoj zajednici - poručuju sa Sveučilišta.

Pozivamo vas da poslušate (i pogledate) Akademski podcast na  YouTubeu, Spotifyju ili Apple Podcastu.