Poziv na Skupštinu Sportske udruge FOI-ja

Objavljeno: 07.10.2016

Pozivamo vas da se uključite u rad Sportske udruge FOI-ja. Izborna skupština SU FOI održat će se u četvrtak, 13. listopada 2016. godine s početkom u 18:30 sati u vijećnici Fakulteta organizacije i informatike, Pavlinska 2, 3. kat.

Poštovani članovi, poštovane kolegice i kolege, prijatelji sporta,

Pozivamo Vas da se odazovete na poziv i da se uključite u rad Sportske udruge FOI-a. Temeljem članka 19. Statuta Sportske udruge Fakulteta organizacije i informatike, odlukom Upravnog odbora SUFOI, sazivam Izbornu skupštinu koja će se održati u četvrtak, 13. listopada 2016. godine s početkom u 18:30 sati u vijećnici Fakulteta organizacije i informatike, Pavlinska 2, Varaždin, 3. kat.

Dnevni red skupštine:

1. Izbor zapisničara i ovjerovitelja zapisnika
2. Izvješće predsjednika i blagajnika Udruge
3. Razmatranje i usvajanje izvješća o radu Udruge
4. Izvješće o radu Upravnog i Nadzornog odbora
5. Razrješenje i izbor predsjednika i dopredsjednika Udruge
6. Izbor Upravnog i Nadzornog odbora te Časnog suda
7. Program rada za akademsku godinu 2016./2017.
8. Razno ( Registar članova, članarina..)

Molimo Vas da se ovaj put odazovete u većem broju kako bismo mogli unaprijediti rad Udruge. Zahvaljujemo Vam unaprijed na odazivu.
Za sva dodatna pitanja slobodno kontaktirajte predsjednika SU FOI Damira Vučića na mail: damir.vucic@foi.hr.