ERASMUS stručna praksa studenata za ak. god. 2011./2012.

Na temelju natječaja Sveučilišta u Zagrebu za sudjelovanje u Programu ERASMUS stručna praksa studenata za ak. god. 2011./2012., Ured za međunarodnu suradnju FOI-a sastavio je listu stranih institucija u kojima studenti FOI-a mogu obavljati stručnu praksu.

Sveučilište u Zagrebu na temelju Odluke Agencije za mobilnost i programe EU o prihvaćanju prijave za dodjelu financijske potpore na natječaj za 2011. godinu za Erasmus individualnu mobilnost u okviru Programa za cjeloživotno učenje (2011-1-HR1-ERA02-00835) raspisuje natječaj za sudjelovanje u Programu ERASMUS za ak.god. 2011./12. za studente stručna praksa. Rok za prijavu je 15. rujna 2011.

Natječaj možete vidjeti ovdje.

MOGUĆNOSTI ZA ERASMUS STRUČNU PRAKSU ZA STUDENTE FOI-a u ak. god. 2011./12.

1.    Institute of Computer Science and Social Studies, Department of Telematics

Mjesto: Freiburg, Njemačka

Za studente programere.

2.    Council for Advancement and Support of Education (CASE, Europe)

Mjesto: London, UK

Za studente društvene poduzetnike i menadžere u neprofitnom sektoru.

3.    Institut Jozef Štefan

Mjesto: Ljubljana, Slovenija

Za studente-istraživače informacijskih znanosti.

Jednako tako, svaki student sam može pronaći stručnu praksu u području koje ga zanima. Na mrežnim stranicama Agencije za mobilnost i programe EU također je objavljen popis ponuda koje studenti iz Hrvatske mogu iskoristiti: http://www.mobilnost.hr/index.php?id=306

Za više informacija možete se obratiti u Ured za međunarodnu suradnju Fakulteta organizacije i informatike.