Erasmus studentska praksa

Studenti i studentice FOI-a, obavještavamo Vas da je raspisan produžetak Natječaja za Erasmus studentsku praksu (3. krug) u 2011./12. g. Studentima je na raspolaganju oko 50-tak mjesta.

Važeće razdoblje u kojem se može ostvariti stručna praksa jest 01.06.2011.-30.09.2012. Mobilnost može trajati od 3 do 7 mjeseci, a stručna praksa mora završiti najkasnije s 30.09.2012. Financijska potpora studentima iznosi 440 eura mjesečno. Student može prijaviti i otići na više mjeseci stručne prakse, ali financira se najviše 5 mjeseci mobilnosti.

Rok za predaju kompletne prijavne dokumentacije ECTS koordinatoru: odmah, do popunjenja odobrene kvote mjesta, a najkasnije do 15. travnja 2012.

Više informacija o natječaju dostupno je na stranicama Ureda za međunarodnu na http://international.unizg.hr/.

Studentima FOI-a trenutno nudimo praksu u tvrtci Tecla Colorida u Portu, Portugal (www.teclacolorida.com).

Opis aktivnosti, kao i tražene vještine opisane su u natječaju

Više informacija možete dobiti i u Centru za podršku studentima i razvoj karijera u Dekanatu FOI-a, (Ured za međunarodnu suradnju) ili na mail: renata.horvatek@foi.hr