Večer(a) poslijediplomanata FOI-a

Poštovane kolegice i kolege poslijediplomanti, koristimo ovu priliku da vas pozovemo na zajedničko druženje koje će se održati u kafiću „Info Club“ na Fakultetu organizacije i informatike u petak, 16. ožujka s početkom u 18 sati. Predviđeno trajanje druženja je do 21 sat. Druženje će uključiti sve generacije poslijediplomskog studija Menadžment poslovnih sustava i Informacijske znanosti.

Cilj nam je okupiti poslijediplomante u zajedničkom druženju, uspostavi ili obnavljanju poslovnih kontakata i iskustava te održavanje povezanosti s matičnom ustanovom, Fakultetom organizacije i informatike.

Za ugodnije druženje pobrinut će se Ugostiteljski obrt „MZ“, a cijena večere u obliku buffet stola po osobi je 100 kn s uključenim pićem po izboru.

Ukoliko ste zainteresirani za druženje, molim da potvrdu dolaska pošaljete na e-mail adresu poslijediplomanti.foi@gmail.com  zaključno do 1. ožujka. Nakon tog datuma ćemo vam sa navedenog e-maila potvrditi održavanje poslijediplomantske večere što ovisi o dovoljnom broju zainteresiranih, te zatražiti od vas da uplatite kotizaciju za večeru.

Molimo da ovu informaciju proslijedite svojim kolegama, studentima poslijediplomskog studija Menadžment poslovnih sustava s kojima ste u kontaktu, kako bi izbjegli moguće propuste u informiranju svih zainteresiranih za ovo druženje.

U nadi da se vidimo srdačno vas pozdravljamo,

Doc.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa

Mr. sc. Lana Škvorc, 1. generacija PDS MPS