Financijski klub

Financijski klub, specijalizirana studentska udruga za dodatno financijsko obrazovanje, a koja djeluje unutar Ekonomskog fakulteta Zagreb, predstavit će se studentima FOI-a u srijedu, 09.05. s početkom u 15h, u dvorani 3 na Fakultetu organizacije i informatike (Pavlinska 2).

Na predavanju bit će riječi o provođenju Bloomberg Assessment Test-a na razini Sveučilišta u Zagrebu koji se besplatno nudi svim zainteresiranim studentima. (http://www.estudent.hr/zlatni-indeks/bloombergassessment-test).

Testiranje na Fakultetu organizacije i informatike predviđeno je za utorak, 15.05.2012.

Također, bit će riječi o konferenciji Primarno tržište 2012. jednodnevnoj investitorskoj konferenciji u organizaciji studentske udruge Financijski klub i projekta Student investitor s tri glavna cilja: edukacija, umrežavanje te zapošljavanje.  Uz navedeno, bit će riječi o ostalim aktualnim aktivnostima i projektima ove studentske udruge.

Predavanje će održati Alan Domić, voditelj provođenja BAT testiranja na razini Sveučilišta u Zagrebu i Tomislav Frančić, član studentske udruge Financijski klub.

Pozivamo sve zainteresirane studente (svih studijskih smjerova na FOI-u) da se odazovu ovom predavanju.