Posjet Comenius partnera iz Ujedinjenog Kraljevstva

Partneri iz Londona na projektu Comenius („Inter-Community learning – university/school/community learning partnership – university students supporting children at risk of educational ‘failure’ through targeted learning support”) će posjetiti Varaždin, Županiju i Fakultet 3.–5. srpnja 2013.

Radi se o završnoj posjeti s ciljem evaluacije projektnih rezultata i nastavka diseminacije projekta.

Delegaciju iz Londona čine:

• Alison Moore – Young People's Education & Skills Strategy Manager, Resident Services, London Borough of Hillingdon,
  • Jackie McPick – Enterprise Administrator and Coordinator, Faculty of Society and Health, Buckinghamshire New University,
  • Carole Jones – ravnateljica Yeading Junior school,
  • Ian Nelson Wright - Chair of Governor,
  • Jean Michel Ballay – profesor francuskog jezika, Yeading Junior school,
  • Vina Sondh – učiteljica razredne nastave Yeading Junior school.

Gostima želimo srdačnu dobrodošlicu, a sve volontere na projektu, kao i ostale zainteresirane, pozivamo da dođu u četvrtak (04. srpnja) u  13.00 sati u dv. 11 na sastanak sa članovima projektnog tima.