Poziv za 15th International Conference on Operational Research KOI 2014

Pozivamo Vas da svojim radovima sudjelujete na 15th International Conference on Operational Research KOI 2014 koja će se održati u Osijeku 24.- 26. rujna 2014, u organizaciji Hrvatskog društva za operacijska istraživanja, Ekonomskog fakulteta u Osijeku i Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku.

Nakon konferencije, pozitivno recenzirani radovi bit će objavljeni u posebnom izdanju časopisa Croatian Operational Research Review, čiji je suizdavač Ekonomski fakultet Zagreb, a koji je indeksiran u bazama Current Index to Statistics, EBSCO host, EconLit, Genamics Journal Seek, INSPEC, Mathematical Reviews/Current Mathematical Publications (MathSciNet), Proquest, Thomson Web of Knowledge (through INSPEC database), and Zentralblatt fuer Mathematik/Mathematics Abstract (CompactMath).

Rok za slanje sažetaka je 01.srpanj 2014, a za slanje cijelih radova 26.rujna 2014.

Detaljnije informacije o KOI2014 možete pronaći na službenim stranicama Hrvatskog društva za operacijska istraživanja ili na izravnom linku do 2. poziva na 15th International Conference on Operational Research KOI 2014.