Studenti FOI-ja u finalu natjecanja Case Study Competition 2014

Case Study Competition je natjecanje u rješavanju stvarnih poslovnih slučajeva namijenjeno studentima različitih područja interesa. Od ovogodišnjih 16 različitih poslovnih slučajeva, od 5 timova studenata FOI-ja plasiralo se u finale njih 3.

Case Study Competition je najveće natjecanje ovog tipa na području Republike Hrvatske u kojem svi studenti dobivaju priliku da pokažu svoja znanja, ideje i mogućnosti pred najboljim hrvatskim poduzećima kao potencijalnim budućim poslodavcima te su za najbolje timove predviđene bogate nagrade.

Ove godine se velik broj naših studenata odazvao i mnogo njih je završilo u finalnom krugu natjecanja koji se odvijao tokom ovog tjedna. Ukupno je bilo 16 različitih poslovnih slučajeva, a od studenata FOI-ja u finale su ušla njih 3. Andrea Pleše i Stella Sajčić prošle su u finale poslovnog slučaja Vipnet - Mobilni internet danas i u budućnosti. Ivan Dokuzović, Bernarda Matković, Nikolina Magdić i Valentina Magdić sačinjavali su tim koji je bio u finalu case studya Infobip - Kreiranje marketinškog nastupa za novu komunikacijsku platformu. Za poslovni slučaj Adacta - Izrada strategije suradnje poduzeća s akademskom zajednicom u finalni krug je prošlo 7 timova od kojih su 3 tima bili upravo studenti s našeg fakulteta. To su Aleksandra Sobodić i Ivanko Zekić, Marina Grubeša, Klaudia Teković i Jelena Škalec te Anita Završki, Mario Tokić i Jelena Jelinić.