Slikanje za studentsku iskaznicu (X-icu) - PITUP Sisak

Slikanje za studentsku iskaznicu (X-icu) za studente stručnog studija PITUP u centru Sisak odgađa se za srijedu, 22. listopad 2014. Više možete pročitati u nastavku.

Sukladno pravilniku o studentskoj ispravi kojim se propisuje da je studentska iskaznica (X-ica) javna isprava kojom se dokazuje status studenta, visoka učilišta su svim studentima dužna izdati studentske iskaznice.    S obzirom da je za izdavanje studentske iskaznice obavezno fotografiranje, obavještavaju se studenti stručnog studija da će se digitalno fotografiranje u PITUP centru Sisak održati prema slijedećem rasporedu:

• Centar Sisak – srijeda, 22. listopad od 16:00 sati

Ispričavamo se studentima zbog eventualnih prouzročenih neugodnosti.

Slikat će svi studenti stručnog studija, u terminima predavanja, uz dogovor s profesorima i asistentima na kolegiju. Detalji o prostoriji održavanja biti će najavljeni na početku predavanja.