Slikanje za studentsku iskaznicu (X-icu) - PITUP Varaždin

Slikanje za studentsku iskaznicu (X-icu) za studente stručnog studija PITUP u centru Varaždin održat će se u četvrtak, 20. studenoga 2014. Više možete pročitati u nastavku.

Sukladno pravilniku o studentskoj ispravi kojim se propisuje da je studentska iskaznica (X-ica) javna isprava kojom se dokazuje status studenta, visoka učilišta su svim studentima dužna izdati studentske iskaznice.

S obzirom da je za izdavanje studentske iskaznice obavezno fotografiranje, obavještavaju se studenti stručnog studija Varaždin da će se digitalno fotografiranje u PITUP centru Varaždin održati od 16:00 - 19:00 sati u dvorani 11 na FOI 2.

Slikat će svi studenti stručnog studija, u terminima predavanja, uz dogovor s profesorima i asistentima na kolegiju.