Sedmodnevna razmjena sa Sveučilištem u Regensburgu

Tandem program razmjene između Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta u Regensburgu u trajanju od sedam dana. Rok za prijavu je do 16. studenog 2015.

Student odabire temu o kojoj piše esej, intervjuira sugovornike, radi istraživanje i sl. u Regensburgu, uz pomoć / potporu svog Tandem-partnera sa Sveučilišta u Regensburgu. Student Sveučilišta u Regensburgu boravi u Zagrebu također tjedan dana i piše esej, radi intervjue i istraživanje uz pomoć / potporu svog Tandem-partnera sa Sveučilišta u Zagrebu.

Tandem u Zagrebu održava se 13. ožujka 2016. - 20. ožujka 2016., a Tandem u Regensburgu održava se 26. lipnja - 03. srpnja 2016., uz moguće manje pomicanje datuma.

Prijaviti se mogu redoviti studenti preddiplomskih i diplomskih studija s odslušana minimalno dva semestra studija, dobrim uspjehom u studiju i znanjem njemačkog i/ili engleskog jezika.

Na linku možete vidjeti koji su uvjeti za prijavu, potrebni dokumenti kao i sve ostale detalje vezane uz program razmjene.

Za pomoć i dodatna pitanja možete se javiti na international@foi.hr ili u Ured za međunarodnu suradnju (FOI1, dekanat, kabinet 46).